סביבת המגורים המודרנית הופכת לסביבה חכמה יותר, מתקדמת יותר וחסכונית הרבה יותר בכל הנוגע לשימוש במכשירי החשמל השונים בסביבת המגורים.

כיום, תוכלו למצוא מספר אפליקציות (יישומים) באמצעותן ניתן להשיג שליטה מלאה על מכשירי החשמל השונים בסביבת המגורים, ובכך להפוך את סביבת מגוריכם לסביבה חכמה ומתקדמת הניתנת לשליטה מכל מקום ובכל רגע נתון.

אפליקציות לדוד

אפליקציות אלו כוללות בין היתר אפליקציות המיועדות לשליטה על מספר מכשירי חשמל בסביבת המגורים במקביל, וזאת לצד אפליקציות ייעודיות המותאמות למכשיר חשמלי ספציפי.

האפליקציות המיועדות למטרות השגת שליטה על מכשירי חשמל מרובים בסביבת המגורים.

בתחום האפליקציות המיועדות למכשיר חשמל ספציפי בסביבת המגורים תוכלו למצוא את אפליקציית SWITCHER המתממשקת עם מתג SWITCHER החכם למערכת הדוד חשמל ושמש. אפליקציה חכמה למתג חכם

האפליקציה החכמה פותחה על ידי חברות ישראליות, כאשר המכנה המשותף לכולן טמון בעובדה שהמתגים החכמים העומדים מאחורי המכשירים החשמליים מבוססים על טכנולוגיית ה-WIFI, דבר המאפשר לכם להשיג שליטה על מכשירי החשמל השונים דרך הסמארטפון או הטאבלט.

אפליקציות, תוכנות או מכשירים דוגמת Switcher, המשמשות למטרות שליטה על מערכת החשמל הביתית, מאפשרות לכם ליהנות ממגוון רחב של יתרונות המיועדים למטרות התייעלות אנרגטית וחיסכון בעלויות צריכת החשמל השוטפת. אפליקציות אלו מאפשרות אומנם הפעלה וכיבוי של דוד המים החמים מרחוק, אך הן אינן בהכרח מותאמות לכל סוגי מערכות הדוד הקיימות.

אפליקציית SWITCHER המיועדת למתגי SWITCHER המתקדמים, מותאמת לכל סוגי מערכות הדוד חשמל ו/או שמש, וזאת בדומה לאפשרויות של אפליקציית switcheat.

כל אחת מהאפליקציות המופיעות לעיל הינה בעלת ממשק משתמש שונה אשר פותח למטרות שליטה מרחוק על המתגים המתממשקים לאפליקציה.

יתרונות השימוש באפליקציות השונות כוללים בין היתר: הוראות הפעלה וכיבוי של מנגנוני המתג מרחוק (מכל מקום בו תמצאו) ובכל רגע נתון, תזמון שעות ההפעלה של מערכות הדוד (ככה תוכלו לבצע פקודת הדלקה מרחוק בזמן שאתם יוצאים מהעבודה ועד שתגיעו הביתה ימתינו לכם מים חמים במערכת), מעקב אחר צריכת החשמל, ריבוי משמשתים (כל בני הבית יכולים להתממשק לאפליקציה במקביל) ויתרונות שימוש נוספים.

מבחינת נראות ונוחות התפעול למשתמש, אפליקציית SWITCHER מעמידה לרשותכם ממשק נוח, מעוצב וידידותי.

ממשק המשתמש של אפליקציית SWITCHER כולל מספר מסכי צפייה הכוללים בין היתר את מסך הבית, מסך לו”ז הפעלה שבועי, מסך היסטוריה המציג את היסטוריית השימוש באפליקציה והפעלת המערכת, מסך כיבוי אוטומטי, מסך להוספת משתמשים נוספים לשליטה מרחוק על המערכת, מסך ניהול מתגים ועוד.

אפליקציית SWITCER מיועדת למכשירי אנדרואיד מגרסה 4 ומכשירי אייפון מגרסה 6, והיא פותחה ועוצבה על ידי מהנדסי תוכנה, מפתחי אפליקציות ומעצבים גרפיים, מובילים בתחומם.