רוב האנשים מכירים את דוד השמש הרגיל אותו ניתן להדליק על ידי אותו מתג לדוד המותקן על הקיר. אחרים, גילו מזמן שיטה שעיקרה לתכנת מראש את זמני הדלקת הבוילר וזאת על ידי טיימר לדוד ואילו אחרים גילו את האפליקציה החדשנית, שמעלה את כל הקשור אל פעילות המתג של הדוד בכמה רמות ומאפשרת שליטה מרחוק, אפליקציית הסוויצ’ר.

סוויצ’ר מתג לדודמתג דו קוטבי חכם לדוד

חברת MDS טכנולוגיות שקדה על פיתוח שליטה מרחוק באמצעות WIFI של מתג לדוד. פיתוח זה הניב את האפליקציה היעילה המתאימה גם  לדוד חשמלי וגם לדוד שמש. בכדי לזכות בתוכנה חינמית זו (בהמשך המאמר נמנה את יתרונותיה) חשוב לדעת מה מצפה לכם:

  • דרישות – הדרישות הן בוילר חשמלי או שמש, ראוטר, סמארטפון/טאבלט/ מחשב.
  • מוחשי- מתג לדוד שמוגדר כדו קוטבי. מתג זה יחובר לחיבור האינטרנטי של המשתמש. המטרה של המתג תהיה הדלקה  וכיבוי הטיימר של הבוילר. אם הלקוח יחליט לנתק את המתג מהאינטרנט מתג זה ישמש גם כמפסק וגם כטיימר.
  • דיגיטלי – כאן הלקוח יידרש להוריד את אפליקציית הסוויצ’ר. חשוב לדעת כי האפליקציה לסמארטפון מתאימה הן למערכת האנדרואיד והן למערכת ה- IOS נכון לימים אלו ניתן להוריד אותה בחינם. מטרת האפליקציה לדוד החכם היא לשלוט על אותו מתג לדוד מרחוק, בכל זמן ובכל מקום בו שוהים.

 מתג לדוד- כיצד מתקינים?

התקנה קלה וידידותית של מתג לדוד והורדה חינמית של אפליקציית סוויצ’ר. זוהי הנוסחה לשליטה מלאה במתג הדוד בבית באמצעות הסמארטפון. המפתחים פיתחו מתג שמותאם מבחינת צורה וגודל לכל אחד מאותם שקעים שמאפיינים את הבתים בישראל. בנוסף, ניתן להוציא/לשחרר את אותו מתג לדוד של סוויצ’ר בקלות רבה אם מעוניינים לעבור דירה ולהתקין אותו מחדש בדירה האחרת. המתג הוא בעל מספר כניסות של חוטי חשמל והחיבור שלו נעשה בקלות. הוא מתאים למשקעי החשמל בבית ומשתלב אידיאלית בכל בית הן מבחינה אסתטית והן מבחינה פונקציונאלית.

לסיכום, אפליקציית סוויצ’ר מציעה לכם לגעת בעתיד על ידי אפשרות של כיבוי או הדלקת מתג לדוד בכל זמן ושעה, כל בני הבית יוכלו להשתמש בתוכנה זו, יש אפשרות של מעקב היסטוריית הדלקת בוילר וזוהי רק התחלת רשימת היתרונות.