אחת מההמצאות הגאוניות ביותר היא המצאת טיימר לדוד. המצאה זו שלקוחה מעולם המסורת היהודית ושמירת השבת מאפשרת לכל אחד ואחת לשלוט בזמן הדלקת וכיבוי דוד השמש והחשמל.

מאמר זה ימנה את כל היתרונות של הטיימר.

טיימר לדודטיימר לדוד – למניעת שכחה של הדוד דלוק

רובינו יודעים כי לא אחת הרהרנו האם שכחנו את הדוד דולק ומחשבה זו לא עזבה אותנו עד אשר טלפנו הביתה ושאלנו את אחד הילדים או שחזרנו הביתה מהעבודה.

חלק מאיתנו הרחיק לכת וחזר הביתה לוודא שהבוילר סגור ובאותה עת הוא וידא כי גם הגז בכיריים סגור. כל אחד מכיר את החשש וכמעט כל אחד עבר את החוויה.

זוהי הסיבה שכאשר התחילו לשווק במגזר הדתי את שעון שבת לבוילר, רבים החליטו לאמץ את אותו רעיון ללא קשר לשמירת שבת וכיום ברוב הבתים ניתן למצוא טיימר לדוד.

קביעת זמנים ושעות בעזרת טיימר לדוד

אם אתם שואלים מהו טיימר לדוד כנראה שאתם עדיין תוהים מדי פעם האם הדוד דולק וקמים מוקדם בבוקר על מנת להדליק אותו שעה לפני המקלחת. טיימר לדוד פותר אתכם מכל אלו.

כאן כל שצריך לעשות הוא לקנות את אותו שעון מיוחד, להתקין אותו ולכוון אותו לשעות הדלקה וכיבוי של הבוילר.

בצורה זו הבוילר נדלק ונכבה בהתאם לשעה שקבעתם. אך מה קורה כאשר גם כאן אתם זקוקים לשינוי? מה קורה כאשר הילד לא שם לב ומדליק את הבוילר בשנית דקה אחרי שהוא נכבה? כאן הפתרון הוא טיימר לדוד סוויצ’ר, ההמצאה הדיגיטאלית של מתג מיוחד הנשלט מרחוק על ידכם.

סוויצ’ר לדוד – כולל הכל מהכל

טיימר לדוד אכן נוח יותר מכיבוי והדלקה ופעמים רבות מונע בזבוז יתר של חשמל, אך מה אם היינו אומרים לכם כי אמנם הטיימר הרגיל נפלא אך הוא עדיין שייך לימי עבר וכיום נוכל להציע לכם אפליקציה לדוד חכם אותה תתקינו בפלאפון, בטאבלט או במחשב ובאמצעותה תוכלו לשלוט מרחוק על אותו מתג של הבוילר וכן לבצע בקרה על ההדלקה והכיבוי של הדוד? קרוב לוודאי שהייתם בוחרים באלטרנטיבה זו.

מעוניינים במידע נוסף אודות סוויצ’ר? מלאו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם.