העתיד טמון בבית החכם, אותו בית בו נוכל לשלוט בכל מכשירי החשמל והאלקטרוניקה שלנו ללא חיווט ומרחוק. אם בעבר קונספט ‘הבית החכם’ נראה כמו שיחה לא ריאלית על הסעה לירח, כיום שיחה על הבית החכם, לא רק שנשמעת מציאותית, אלא גם יישומית. נכון להיום יש אנשים רבים שמיישמים רעיון חדשני זה והופכים אותו למציאות חייהם וזאת על ידי שימוש במערכות חכמות של חברות כמו למשל switcher, switchbee , warmer  ועוד. במאמר זה נרחיב אודות הבית החכם ונביא דוגמא של  אותה טכנולוגיה חכמה הישימה לכל אחד ואחת מאיתנו.

switcher

switcher מציעה מתג חכם לדוד הנשלט על ידי הסמארטפון ו – warmer מציעה גם היא שליטה מרחוק תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת.  שלושת חברות אלו ממחישות את מה שהעתיד מכתיב לנו. למרות העובדה שהן מציעות לנו מוצרים ושירותים שמשתלבים היטב עם החזון העתידי שעיקרו חדשנות טכנולוגית, חשוב להבין שעדיין Switchbeeמדובר על צעדים ראשונים ושיישום מלא של רעיון הבית החכם בסלון ביתם של רוב תושבי ישראל ייקח מספר שנים. למרות זאת חשוב להבין שניתן להתחיל ולהשתמש במוצר זה או אחר שחברות אלו משווקות לנו. מוצר שמאפשר לנו “טעימה” מאותו בית חכם אותו ננהל בעתיד.

אותה טעימה של חברת סוויצ’ר מוענקת לנו בדמוי אותו מתג חכם לדוד הנשלט על ידי הסמארטפון. חברה ישראלית זו שאמונה על פטנט המתג החכם לדוד החליטה לאפשר לכל אחד ואחת מאיתנו להתחיל ולהיות נוכחים בעידן הבית החכם וזאת על ידי שימוש במתג החכם ובאפליקציה אותה ניתן להוריד בחינם לסמארטפון. בעידן בו האינטרנט הפך חלק בלתי נפרד מחייהם של רוב תושבי ישראל והסמארטפון הפך לבעל נוכחות בלתי מעורערת בחייהם של רוב האנשים, switcher החליטה לשלב את האינטרנט והסמארטפון ולאפשר לכל אחד מאיתנו, מוצר חכם במחיר ריאלי.

כיוון שהמחסום הראשון של קטגוריית הבית החכם טמון במחיר היקר של מערכת זו ומוצריה, סוויצ’ר החליטו להפיל את המחסום ולאפשר לכל אחד לקנות את המוצר במחיר ריאלי. טרם הקנייה החברה רושמת באתר האינטרנט שלה את דרישות הסף המקדימות שתאפשרנה את השימוש באותו מתג חכם ובנוסף מספקת מידע אודות ניהול מתג הדוד, היתרונות של ה- switcher והפונקציונאליות הבלתי מעורערת שלו, כל זאת על מנת שכל אחד יוכל להחליט האם הוא באמת מעוניין להיכנס להרפתקה חדשנית זו.

כעת, כל שנותר לאותם צרכנים שהחליטו לרכוש את המוצר הוא לוודא שיש להם חיבור לאינטרנט, ראוטר אלחוטי וסמארטפון ובהתאם הם יקבלו גישה לאפליקציה שתאפשר להם לשלוט מרחוק על המתג של הדוד שלהם ועל ידי כך להתייעל ולחסוך במידה משמעותית בהוצאות החשמל שלהם. מעוניינים בפרטים נוספים אודות switcher? רשמו את פרטי ההתקשרות שלכם בטופס יצירת קשר באתר האינטרנט שלנו ונחזור אליכם בהקדם!