שליטה בדוד היא אחת מהאפשרויות מהן אנו יכולים ליהנות במסגרת הטכנולוגיה המודרנית. מאמר זה יעזור לכם להכיר את המתג החכם והאפליקציה המיוחדת והחינמית שיאפשרו לכם ליהנות ממים חמים בכל יום ובכל שעה על ידי שליטה בבויילר.

שליטה בדוד- מה זה אומר?

אם לא הבנתם מהי הכוונה של ‘שליטה בדוד’ אנו שמחים לבשר לכם שבדיוק כמו שיש לכם אפשרות לנהל בית חכם, יש לכם אפשרות לנהל מרחוק את כל הקשור אל דוד השמש שלכם.

אם אתם סבורים שאתם כבר מנהלים את הדוד וזאת על ידי טיימר אותו אתם מכוונים לשעה מסוימת, נוכל לומר לכם שטיימר עוזר לכם בכל הקשור אל שליטה חלקית בדוד, אך מה קורה כאשר אינכם בבית, הטיימר מדליק את הדוד בשעה הקבועה ואתם חוזרים הביתה לאחר כמה שעות, קרוב לוודאי שהתשובה תהיה שהמים כבר הספיקו להתקרר אך חברת חשמל גבתה את סכום הכסף שמגיע לה על חימום הדוד.

אם כן, מה עושים? התשובה היא מורידים אפליקציה חכמה וחינמית ומתקינים מתג מיוחד.

שולטים בדוד מרחוקשליטה בדוד

שליטה בדוד מרחוק נעשית באמצעות תוכנה מיוחדת אותה מורידים אל מכשיר הסמארטפון ובאמצעות התקנת מתג חכם שמותאם לתוכנה.

באמצעות התוכנה תוכל להדליק את הבוילר כל אימת שתהיו מעוניינים בכך, תוכלו לכבות את הבוילר במקרה ושעת ההגעה שלכם הביתה השתנתה ועל ידי כך תוכלו לחסוך הוצאה מיותרת של חשמל.

תוכלו להדליק את מתג הבוילר מתי שתהיו מעוניינים בכך ותוכלו לתכנת את הבוילר או לשנות שעות בהתאם לנוחות ולשינויים במערך סדר היום שלכם.

נכון להיום, יש אפשרות של שליטה בדוד שמאפשרת נוחות של מים חמים כל אימת שמעוניינים בכך, חסכון משמעותי בכסף ובוילר עם מים חמים ברגע בו נכנסים הביתה.

בנוסף, יש אפשרות לפתוח את הבוילר או לסגור אותו עבור הילדים שלכם ולדעת שהם אינם נוגעים בחשמל ולא שכחו את הבוילר דלוק במשך שעות.

הדוד האפליקציה והשימוש

אם אתם מעוניינים לשלוט בדוד גם כאשר אינכם בבית, ניתן לעשות זאת באמצעות אפליקציה מיוחדת בסמארטפון שלכם והתקנת מתג מיוחד.

חשוב לדעת שהמתג נשלט גם ידנית. חשוב לדעת שהאפליקציה מאפשרת ריבוי משתמשים וכך שני ההורים יכולים לשלוט בדוד.

במקרה ובו האינטרנט אינו פועל, ההיסטוריה של האפליקציה תאפשר שחזור אוטומטי של שתי הפעולות האחרונות שנקבעו בלו”ז וברגע בו האינטרנט יחזור, יבוצעו הפעולות בהתאם.

אם גם אתם מעוניינים להתחיל ולשלוט בדוד כל שצריך הוא נתב אלחוטי בבית, חיבור לאינטרנט ואפליקציה מותאמת שמותקנת במכשירי הפלאפון החכמים שלכם.