בשנים האחרונות יש מיני פיתוחים שונים שמקלים על החיים ועל ההתנהלות היומיומית בהם. אחת מאותן המצאות קשורות אל הדלקת וכיבוי הדוד החשמלי או דוד השמש על ידי מתג אלחוטי.

מתג אלחוטי – על מה מדובר?

מתג אלחוטי הוא מתג שמחובר לאינטרנט ובאמצעותו ניתן להדליק ולכבות את הבוילר מכל מקום ובכל שעה בה מעוניינים.

אם עד היום אנשים היו צריכים ללחוץ על המתג להעביר אותו ממצב של כבוי למצב של דלוק באופן פיזי, פעולה אותה הם היו צריכים לעשות באותו מקום בו המתג מוקם, כיום יש אפשרות אחרת וזאת באמצעות מתג אלחוטי, מתג שנשלט מרחוק על ידי תוכנה מיוחדת וחיבור לאינטרנט.

פיתוח חדש שמקל על החיים

מתג אלחוטי במתכונת של אפליקציה מיוחד לטלפונים חכמים וטבלטים מהווה את אחד החידושים האטרקטיביים ביותר.

אם בעבר, לחיצה על המתג שמפעיל את הרתיחה של הבוילר תמיד נעשתה על ידי, כיום ניתן לבצע פעולה זו באמצעות מתג שנשלט מרחוק ומתבסס על טכנולוגיית ה- WIFI.

כאן מתקינים את המתג האלחוטי ולאחר מכן תוכנה בפלאפון או בטאבלט המאפשרת שליטה על המתג.

חשוב לדעת כי המתג המיוחד יחליף את המתג הקיים וכן כל טיימר לבוילר אותו התקין הלקוח.

בנוסף, יש לוודא כי מדובר על מתג אלחוטי מקורי של אותה חברה שפיתחה את המוצר (סוויצ’ר), דבר זה יבטיח אחריות על המוצר והלקוח יוכל להיות בטוח כי הבדיקות והאישורים של המוצר (טרם שיווקו לשוק הצרכנות) נעשו ואושרו על ידי מכון התקנים הישראלי.

מתג חכם זה מתג אלחוטי

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מבינים כי הם אינם צריכים להיות מוגבלים בכל הקשור אל הפעלה של מכשירים וציוד חשמלי בביתם.

בהתאם למסקנה זו יותר ויותר אנשים בוחרים באפשרות של בית חכם. מתג אלחוטי הוא מתג חכם, המאפשר בקרה וביצוע פעולות מרחוק בכל הקשור אל הדלקה, כיבוי ופעולות נוספות הקשורות אל חימום הדוד החשמלי או דוד השמש.

אם בעבר, הטיימר סיפק יתרון וזאת משום שהוא אפשר תכנות מראש של הדלקת הבוילר מדי יום, כיום הדבר הבא הוא מתג אלחוטי שמאפשר תכנות מרחוק, הדלקה, כיבוי ובקרה מלאה על המתג של הבוילר.