אפליקציה לדוד שחוסכת בכסף ובזמן

העידן הטכנולוגי מייצר שימושים נוחים וזולים במגוון תחומים. בעת האחרונה נחשפנו אל אפליקציה לדוד שמאפשרת לכל אדם לשלוט בשימושים השונים הקשורים להפעלת דוד השמש או החשמל, בין היתר שליטה על כיבויי והדלקת הדוד, שליטה על חשבונות החשמל, על זמני הדלקת הדוד וכדומה.

כולנו מכירים את הבית החכם שמאפשר לבעלי הממון לשלוט על כלל מוצרי החשמל הממוקמים בפנים וחוץ הבית, אך אפליקציה חדשנית שהושקה לא מכבר לשוק, מאפשרת שליטה מלאה אחר דוד החשמל, והיתרון המהותי הוא היכולת של כל אדם לרכוש את הטכנולוגיה החדישה ללא קשר ליכולותיו הכלכליים.

חוסכים ונהנים באמצעות אפליקציה לדוד

אפליקציה לדוד מאפשרת לכל אדם בעל מכשיר מתקדם לשלוט בדוד מרחוק ולמעשה מכל מקום בעולם ובכל זמן נתון. מתג ייעודי אותו מתקינים (יש לציין בקלות) במקום המתג הנוכחי, מקבל את התשדורת המועברת מהאפליקציה ומבצע את הפעולה הנדרשת, בין אם זה הדלקה או כיבוי של הדוד.אפליקציה לדוד חכם

תארו לעצמכם סיטואציה בה יצאתם מהבית בחיפזון כי אחרתם לעבודה ושכחתם לכבוד את הדוד. הפעם הבאה שתכנסו לדירה חזרה, תהיה לכל הפחות לאחר שמונה שעות (כיאה לעובדים במשרה מלאה) ובינתיים הדוד שפועל גוזל לכם את המשכרות. סיטואציה דומה המתרחשת לאחר שהתקנתם דוד חכם וייעודי (אגב בכמה מאות שקלים בודדים), תאפשר לכם להכנס אל אותה אפליקצייה לדוד שהורדתם אל מכשיר האייפון או האנדרואיד שברשותכם ולכבות את הדוד ולהמשיך בסדר יום ללא דאגות מיותרות. בעידן בו ישנו בוסט בעולם פיתוח אפליקציות, אין ספק כי סוויצ’ר היא אפליקציה מובילה.

אפליקצייה לדוד משנה את כללי המשחק

מכירים את הטיימר אותו מתקינים בכדי לשלוט בהדלקה ובכיבוי של הדוד? אותו טיימר שרוכשים בכמה מאות שקלים (ובמקומות הזולים בכמה עשרות שקלים) ובאמצעות הפינים קובעים את שעות הדלקת הדוד. אין ספק כי פתרון זה היה הפתרון האולטימטיבי לאלו שרצו לשלוט בהוצאות תצרוכת החשמל ובמקביל להכין לעצמם את המים החמים מבעוד מועד אך מאז יצא הדוד החכם השתנו פני הדברים ועל אף שהטיימר עם הפינים היה המצאת המאה, הסבירות היא שהוא יעלם בקרוב מאוד מהמדפים. הדוד החכם מאפשר לבעליו להוריד אל מכשיר הנייד אפליקציה חכמה באמצעותה ניתן בכל דקה במהלך היממה לכבות ולהדליק את הדוד (גם אם הסיבה למים חמים היא פתאומית) ואף לעקוב אחרי הרגלי החימום וסטיות בין חודשי השנה ואם זה לא מספיק, הרי שניתן לצפות את סך חשבון החשמל הצפוי להתקבל בחודש הבא לאור השימושים הדוד. הדוד החכם משנה את כללי המשחק ומבשר על יריית הפתיחה של בית חכם לאנשים פשוטים.